Hakkımızda

Müftüoğlu Nakliyat

Kuruluşu 1996 yılı olan Müftüoğlu nakliyat 'GÜVENE DAYANAN DOSTLUK' sloganıyla başladığımız iş hayatımızda yakaladığımız saygı ve güven; taşımacılık hayatımızın yegane ürünüdür. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

Müftüoğlu nakliyat yurt içi taşımacılık sektöründe daha kaliteli hizmet verebilmek için müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli izleyerek kendisini geliştirmeye dönük çalışmalarını sürdürmektedir.Profesyonel çalışanı, donanımlı altyapısı, çevre politikalarına saygılı Euro 5 normlarında araçlarıyla tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.

Sektörel gelişmeleri yakından izleyen Müftüoğlu Nakliyat, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Müdürlüğü Yetki belgesi sahibidir...

KALİTE POLİTİKAMIZ

Nakliyat ve taşımacılık sektöründe, üreticiden tüketiciye, değişen müşteri beklentilerini kalite ve doğruluktan ödün vermeden karşılayan, yenilikçi, müşteri odaklı, sürekli iyileştirmeye açık ve büyüyen yapımızla devlet, müşteri, çalışan ve ortaklarımıza karşı tüm sorumluluklarının bilincinde olan, kaliteli hizmet, kaliteli çalışan tanımlarını yazılı birer kelime olmaktan çıkarıp, yaşam tarzı haline getirmeyi hedef edinen bir firma olmaktır. .

Güvene Dayanan Dosluk

Kuruluşu 1996 yılı olan Müftüoğlu nakliyat, 'GÜVENE DAYANAN DOSTLUK' sloganıyla başladığımız iş hayatımızda yakaladığımız saygı ve güven; taşımacılık hayatımızın yegane ürünüdür. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.
Adres
İletişim
İrtibat